„Stypendia do potęgi” - rozpoczął się nabór do programu stypendialnego

„Stypendia do potęgi” - rozpoczął się nabór do programu stypendialnego

Wystartowała X edycja programu stypendialnego dla szczególnie uzdolnionych studentów Politechniki Łódzkiej. Do 17 października można składać wnioski na "Stypendia do potęgi". O jednorazowe stypendium w wysokości 5 000 zł mogą ubiegać się studenci I i II stopnia wszystkich kierunków.

„Stypendia do potęgi” – konkurs na jednorazowe stypendia naukowe dla szczególnie uzdolnionych studentów Politechniki Łódzkiej to jedna z pierwszych inicjatyw Fundacji Politechniki Łódzkiej, która wpisała się na stałe w plan jej działań. Tegoroczny konkurs jest jubileuszową, X edycją programu. Został objęty patronatem Ministra Edukacji i Nauki oraz Jego Magnificencji Rektora Politechniki Łódzkiej. W tym roku, dzięki wsparciu licznego grona Mecenasów, ufundowanych zostanie 15 jednorazowych stypendiów w wysokości 5 000 zł brutto. Kwota ta jest przeznaczona na dalszy rozwój profesjonalny wyróżnionych studentów. Szczegóły w załączniku.