Strzałki
Data dodania 25/09/2023 - 11:20
Kategorie
Serdecznie zapraszamy Pracowników, Studentów i Doktorantów na uroczystą inaugurację roku akademickiego 2023/2024 dla studiów stacjonarnych, która odbędzie się w poniedziałek 02.10.2023 r. o godz. 8:30 w Auli P-303, budynek B10, ul. Wólczańska 215. Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2023/2024 dla studiów niestacjonarnych odbędzie się 07.10.2023 r. o godz. 8:30 w Auli P-303, budynek B10, ul. Wólczańska 215. Serdecznie zapraszamy!
ABB
Data dodania 25/09/2023 - 10:59
Kategorie
W związku z rozwojem Korporacyjnego Centrum Technologicznego ABB w Krakowie, uruchamianych jest szereg inicjatyw zaadresowanych do środowiska akademickiego w Polsce. Jedną z nich jest Konkurs o Nagrodę ABB, który z roku na rok cieszy się coraz większym prestiżem wśród studentów i wykładowców, zarówno z kraju jak i z zagranicy. Pragniemy uprzejmie poinformować Pana, że Korporacyjne Centrum Technologiczne ABB organizuje dwudziestą pierwszą edycję Konkursu o Nagrodę ABB. Głównym celem Konkursu jest promowanie i wspieranie utalentowanych osób, pasjonujących się zaawansowanymi technologiami. Konkurs obejmuje obronione prace magisterskie, inżynierskie oraz doktorskie napisane w języku polskim lub angielskim z następujących dziedzin:  Automatyka i diagnostyka przemysłowa  Diagnostyka predykcyjna urządzeń i systemów przemysłowych  Energoelektronika i systemy sterowania w układach napędowych  Technologie wykorzystujące uczenie maszynowe i systemy sztucznej inteligencji  Analityka i analiza danych w zastosowaniach przemysłowych  Nanotechnologia i inżynieria materiałowa w zastosowaniach przemysłowych  Technologie i systemy autonomiczne  Infotronika, elektronika oraz zaawansowane technologie sensorowe  Obliczenia rozproszone (cloud computing) Regulamin Konkursu oraz informacja o Laureatach poprzednich edycji znajduje się na stronie www.abb.pl/konkurs. Zwracamy się z uprzejmą prośbą do Jego Magnificencji o wyrażenie zgody na zamieszczenie informacji o kolejnej edycji Konkursu ABB na stronach internetowych Uczelni, którą pozwalamy sobie przesłać w załączeniu w mailu. Bardzo prosimy również o zgodę na umieszczenie na terenie uczelni plakatów, które pozwoliliśmy sobie przesłać odpowiednim wydziałom. Mamy nadzieję, ze inicjatywa Korporacyjnego Centrum Technologicznego ABB po raz kolejny spotka się z żywym zainteresowaniem zarówno Pana Rektora, jak i społeczności Uczelni. Z wyrazami szacunku, Centrum Badawcze ABB — Monika Iwanicka coordinator of the ABB prize competition ABB SA Mobile: +48 787 219 193 E-mail: monika.iwanicka@pl.abb.com abb.com”
visegrad fund
Data dodania 29/05/2023 - 11:24
Kategorie
„Advances in designing processes, equipment, and technologies to meet low carbon strategies in V4 countries” – The CCUV4 Workshop in Łódź

Strona dziala - zabbix