XVI Kopernikańskie Seminarium Doktoranckie

Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Wydział Chemii serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XVI Kopernikańskim Seminarium Doktoranckim, które jest wydarzeniem towarzyszącym toruńskiej części Światowego Kongresu Kopernikańskiego - World Copernican Congress.

Tegoroczna edycja konferencji odbędzie się w dniach 29-30 czerwca 2023 roku na Wydziale Chemii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.
Konferencja jest skierowana do doktorantów i młodych doktorów reprezentujących uczelnie wyższe oraz instytuty naukowe Polskiej Akademii Nauk, realizujących swoje badania w zakresie chemii, biologii, nauk przyrodniczych, farmacji i medycyny oraz fizyki i nauk technicznych.
Serdecznie zapraszamy do opublikowania artykułu w monografii pokonferencyjnej: ,,Na pograniczu chemii, biologii i fizyki, rozwój nauk. Tom V. Kopernikańskie Seminarium Doktoranckie". Monografia wydawana jest przez Wydawnictwo Naukowe UMK, znajdujące się na liście wydawnictw punktowanych Ministerstwa Edukacji i Nauki (20 pkt za opublikowanie artykułu w monografii). Opublikowanie artykułu w monografii jest bezpłatne dla uczestników konferencji.
Szczegółowe informacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej https://ksd.umk.pl/pages/main_page/