Pozytywna ocena programowa Polskiej Komisji Akredytacyjnej dla kierunku studiów Inżynieria Bezpieczeństwa Pracy

Z przyjemnością informujemy o pozytywnej ocenie programowej na 6 lat dla kierunku Inżynieria Bezpieczeństwa Pracy.

Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej (PKA) w uchwale nr 213/2023 z dnia 6 kwietnia 2023 r. stwierdziło, że proces kształcenia realizowany na Politechnice Łódzkiej umożliwia studentom kierunku Inżynieria Bezpieczeństwa Pracy osiągnięcie założonych efektów uczenia się dla studiów pierwszego stopnia o profilu ogólnoakademickim.

PKA oceniła m.in. konstrukcje programu studiów, przyjęte efekty uczenia się w zakresie wiedzy, umiejętności i kompetencji, wewnętrzny system zapewnienia i oceny jakości kształcenia, współpracę z interesariuszami zewnętrznymi, infrastrukturę i zasoby edukacyjne, wsparcie studentów w uczeniu się, rozwoju społecznym, naukowym i zawodowym. Wszystkie wymagane do uzyskania oceny pozytywnej kryteria zostały spełnione.

Wszystkim Pracownikom i Studentom kierunku Inżynieria Bezpieczeństwa Pracy dziękujemy i serdecznie gratulujemy!