Oferta ECIU dla studentów, doktorantów i pracowników

Zapraszamy studentów, doktorantów i pracowników do zapoznania się z możliwościami jakie oferuje ECIU...

Politechnika Łódzka jest członkiem ECIU od zeszłego roku. W związku z naszą obecnością w sojuszu otwierają się nowe możliwości dla studentów, naukowców, wykładowców i pracowników administracyjnych. W tej chwili pracują już zespoły odpowiedzialne za integrowanie z poszczególnymi obszarami działań ECIU i wdrażaniem ich na PŁ. Jednym z flagowych działań członków sojuszu jest tworzenie mikromodułów i wyzwań skierowanych do studentów. Wszystkie są dostępne na platformie engage.eciu.eu. Udział w nich jest bezpłatny dla studentów z uczelni należących do ECIU i pozwala rozwijać dodatkowe kompetencje w międzynarodowym środowisku.

Więcej informacji o ECIU można znaleźć na naszej stronie eciu.p.lodz.pl , eciu.eu oraz uzyskać w biurze ECIU – serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Z wyrazami szacunku,

Marta Rybicka