Młodzi w Łodzi - Startuje największy program stypendialny w Polsce

Młodzi w Łodzi - Startuje największy program stypendialny w Polsce

1 października 2022 wystartowała największa w historii edycja programu stypendialnego Młodzi w Łodzi. Aż 80 Fundatorów zaoferuje łódzkim studentom 121 stypendiów finansowych o wartości od 7.200 do nawet 10.000 PLN, 10 miejsc w akademiku oraz kursy języka angielskiego, niemieckiego a także kursy IT i inne podnoszące kwalifikacje dla nawet 90 osób. Łącznie to ponad 1.000.000 PLN zainwestowany przez łódzkie firmy w rozwój młodych talentów.

Regulaminy wszystkich programów stypendialnych oraz formularze aplikacyjne znajdziecie Państwo na stronie https://mlodziwlodzi.pl/o-inicjatywach/stypendia-pracodawcow/  po kliknięciu w wylistowane programy stypendialne poszczególnych Fundatorów. Możecie też Państwo skorzystać z WYSZUKIWARKI STYPENDIÓW gdzie po oznaczeniu statusu Rekrutacja trwa oraz swojej uczelni i wydziału pojawią się programy stypendialne, które są dla studentów tej uczelni, wydziału bądź kierunku są dedykowane.