„Konkurs Konstrukcji Studenckich” - KOKOS

Jest to przedsięwzięcie stworzone z myślą o najzdolniejszych studentach uczelni technicznych w Polsce - młodych konstruktorach.

Uczestnicy konkursu mają możliwość zaprezentowania własnych konstrukcji oraz konfrontacji swoich pomysłów z wymagającym światem biznesu. KOKOS dzięki swej formule wspiera determinację, innowacyjność i kreatywność w tworzeniu własnych wynalazków.

Swoje projekty można zgłaszać do 08.04.2023 r. w aż 7 kategoriach:

• LIFE UPGRADE
  • ECOLOGY
  • VEHICLE
  • SMART ROBOTS
  • JOKER
  • RAILWAY
  • SKY

Dla zwycięzców przewidziane są nagrody pieniężne o łącznej wysokości 30 000zł oraz nagrody specjalne! Pokaz finałowych konstrukcji odbędzie się na Gali Finałowej w dniach 12-14 maja na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.
Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są na formularzu: https://forms.office.com/e/6Ygypabzkz.
Jeśli świat konstrukcji oraz nowych technologii nie jest Wam obcy i tworzycie projekty, które mogą wpływać na otaczającą nas rzeczywistość, koniecznie POKAŻCIE GO ŚWIATU!