Żegnamy Pana Adama Słoniowskiego

Z głębokim smutkiem informujemy, że dnia 4 maja odszedł nasz kolega i przyjaciel Adam Słoniowski.

Adam był związany z Wydziałem od początku lat 80. najpierw w Instytucie Inżynierii Chemicznej i Procesowej, a od 1992 r. na Wydziale Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska pracował na stanowisku Kierownika ds. Administracyjno-Technicznych i Kierownika Dziekanatu.
Jesteśmy głęboko poruszeni. To wielka strata dla całej społeczności wydziałowej. Adama pamiętać będziemy jako wspaniałego przyjaciela oraz dobrego kolegę w wyjątkowy sposób zaangażowanego w sprawy wydziału. Był pogodnym i zawsze uśmiechniętym człowiekiem. Nie znajdujemy słów by wyrazić nasz smutek i pustkę jaką odczuwamy.
Wyrazy szczerego żalu i współczucia dla Rodziny i Przyjaciół składają:
Kolegium Dziekańskie oraz Pracownicy Wydziału Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska PŁ.

Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w środę 11 maja o godzinie 11:50 na Cmentarzu Rzymskokatolickim Św. Anny, przy ulicy Lodowej 78 w Łodzi.