XV Kopernikańskie Seminarium Doktoranckie

W imieniu Władz Wydziału Chemii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Komitetu Organizacyjnego konferencji, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XV Kopernikańskim Seminarium Doktoranckim, które odbędzie się w dniach 20 - 22 czerwca 2022 roku na Wydziale Chemii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Konferencja jest skierowana do doktorantów i młodych doktorów reprezentujących uczelnie wyższe oraz instytuty naukowe Polskiej Akademii Nauk, realizujących swoje badania w zakresie chemii, biologii, nauk przyrodniczych, farmacji i medycyny oraz fizyki i nauk technicznych.

W tegorocznej edycji konferencji planowane jest zorganizowanie sekcji komunikatów ustnych dla laureatów grantów Preludium oraz Lider. Będą to komunikaty wygłaszane na imienne zaproszenia.

Organizatorzy seminarium zapraszają do opublikowania artykułu w monografii pokonferencyjnej: „Na pograniczu chemii, biologii i fizyki, rozwój nauk. Tom IV. Kopernikańskie Seminarium Doktoranckie”. Monografia wydawana jest przez Wydawnictwo Naukowe UMK, znajdujące się na liście wydawnictw punktowanych Ministerstwa Edukacji i Nauki (20 pkt za opublikowanie artykułu w monografii). Opublikowanie artykułu w monografii jest bezpłatne dla uczestników konferencji. Artykuły można wysyłać do 15.05.2021 r.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej seminarium.