Wycieczka studentów kierunku Inżynieria Bezpieczeństwa Pracy do zakładu Neveon Poland Sp. z o.o.

W dniu 26 stycznia 2024 roku odbyła się wycieczka studencka do zakładu Neveon Poland Sp. z o.o. w Zgierzu, który jest zakładem o dużym ryzyku wystąpienia poważnej awarii przemysłowej. Podczas wycieczki studenci mieli okazję zapoznać się z procesem wytwarzania oraz przetwarzania elastycznej pianki poliuretanowej. Dowiedzieli się, jakie procedury są stosowane w celu zagwarantowania bezpieczeństwa pracowników w codziennych zadaniach produkcyjnych, a także zapoznali się z innowacyjnymi rozwiązaniami w obszarze BHP i bezpieczeństwa technicznego – od szkoleń po zaawansowane technologie monitorujące. Serdecznie dziękujemy kierownikowi Działu BHP - Panu Tomaszowi Legwińskiemu za ciepłe przyjęcie, cenną wiedzę oraz doświadczenie przekazane studentom kierunku studiów Inżynieria Bezpieczeństwa Pracy (semestru V).