WIPOŚ-owi zwycięzcy w X. edycji Konkursu "Ekologiczny magister i doktor"

Miło nam poinformować, że trzech absolwentów naszego Wydziału zostało laureatami X edycji Konkursu „Ekologiczny magister i doktor” organizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Laureatem w kategorii ekologiczny doktor został dr inż. Dawid Zawadzki. Jest on autorem pracy pt.: “Innovative Method for Computer-Aided Rapid Prototyping of Tailor-Made Internals for Rotating Packed Beds for Absorption Process”, której promotorem był dr hab. inż. M. Jaskulski, prof. uczelni z Katedry Inżynierii Środowiska.
Mgr inż. Sebastian Bujnowicz oraz mgr inż. Bartosz Panek zostali laureatami w kategorii ekologiczny magister.
Mgr inż. Sebastian Bujnowicz swoją pracę pt.: „Opracowanie warunków procesu oczyszczania ścieków włókienniczych metodą elektro-Fenton w skali przemysłowej” napisał w Katedrze Inżynierii Molekularnej pod kierunkiem dr hab. inż. Lucyny Bilińskiej – prof. uczelni.
Mgr inż. Bartosz Panek również w Katedrze Inżynierii Molekularnej pod kierunkiem prof. dr hab. inż. Jacka Tyczkowskiego napisał pracę pt.: „Dobór plazmowo wytwarzanych nanohybrydowych katalizatorów na bazie tlenków metali do procesu uwodornienia CO2”
Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów!