Sukces dr Aleksandry Ziemińskiej-Stolarskiej na Forum Inteligentnego Rozwoju.

Na Forum Inteligentnego Rozwoju (FIR) zwanym też Kongresem Projektów Przyszłości w Uniejowie spotkali się najważniejsi krajowi innowatorzy. Podczas uroczystej gali wyróżniono najlepsze polskie projekty, a naukowcy z Politechniki Łódzkiej odebrali aż cztery nagrody.

Dr Aleksandra Ziemińska - Stolarska została laureatką w kategorii Kobieta, która zmienia świat, za prowadzenie innowacyjnych badań mających wymierny wpływ na rozwój przedsięwzięć z zakresu ochrony środowiska i duże zaangażowanie w międzynarodowe projekty badawcze m.in. HECATE – który został Laureatem Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2023 w kategorii Projekt Przyszłości.
Więcej o wydarzeniu oraz nagrodzonych pracownikach naszej uczelni na stronie PŁ: https://p.lodz.pl/uczelnia/aktualnosci/naukowcy-pl-nagrodzeni-na-8-foru…
Pani dr Aleksandrze Ziemińskiej-Stolarskiej - Serdecznie gratulujemy!!!