Studenci kierunku studiów IBP na seminarium w Komendzie Stołecznej Policji

Studenci kierunku studiów IBP na seminarium w Komendzie Stołecznej Policji

Studenci kierunku Inżynieria Bezpieczeństwa Pracy - Piotr Mikołajczyk, Paweł Mikołajczyk i Aleksander Nadarzyński, pod opieką Pana dr inż. Pawła Wolnego, wygłosili referat o tytule „Zagrożenia będące konsekwencją pożarów pojazdów elektrycznych i hybrydowych” podczas seminarium "Postępowanie w przypadku pożarów pojazdów z napędem elektrycznym i hybrydowym oraz odbiorów technicznych i czynności kontrolnych obiektów ładowania tych pojazdów” na Wydziale Doskonalenia Zawodowego Komendy Stołecznej Policji. Referat był zwieńczeniem kilkumiesięcznej pracy, w tym również praktyk studentów, w Centrum Naukowo-Badawczym Ochrony Przeciwpożarowej im. Józefa Tuliszkowskiego - Państwowy Instytut Badawczy w Józefowie.

Dziękujemy Panu Inspektorowi Sławomirowi Cisowskiego - Naczelnikowi Wydziału Doskonalenia Zawodowego Komendy Stołecznej Policji za zaproszenie do współpracy oraz gościnność Pana Dyrektora  CNBOP-PIB - dr inż. Pawła Janika i opiekę merytoryczną Pana st. bryg. Piotra Lesiaka.

Więcej szczegółów na stronie internetowej: https://ksp.policja.gov.pl/wdz/aktualnosci/126112,Jak-postepowac-w-sytuacji-pozaru-pojazdu-z-napedem-elektrycznym-seminarium-dla-p.html