Spotkanie Rady Biznesu

W dniu 20 lutego odbyło się na naszym Wydziale spotkanie Rady Biznesu. Rada jest ciałem doradczym wspomagającym Wydział, tworzą ją przedstawiciele jednostek terytorialnych i przedsiębiorstw mających siedzibę w regionie łódzkim i współpracujących z WIPOŚ PŁ.

.Głównymi celami spotkania były: informacja uczestników o realizowanych na Wydziale kierunkach prac badawczych, ofercie współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym oraz o programach kształcenia studentów studiów I i II stopnia. Spotkanie zorganizowano dla uzyskania opinii na temat pożądanych przez pracodawców kompetencji i umiejętności absolwentów naszego Wydziału, tak abyśmy mogli dostosować nasze formy i zakres kształcenia do wymogów współczesnego, konkurencyjnego rynku pracy oraz wymiany informacji i doświadczeń pomiędzy praktyką gospodarczą a nauką.