Podziękowanie dla firmy Rena-Pol Sp. z o.o. Sp.k - Kamizelki ochronne: Współpraca, Bezpieczeństwo i Wspólne Sukcesy!

Studenci kierunku Inżynieria Bezpieczeństwa Pracy, którzy obecnie znajdują się na siódmym semestrze, brali udział w zajęciach z przedmiotu "Moduł Sumatywny". W ramach tych zajęć mieli okazję zaprojektować innowacyjne, inteligentne, interaktywne kamizelki ochronne, mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa i ochrony pracownikom w miejscu pracy.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować firmie Rena-Pol Sp. z o.o. Sp.k  https://rena-pol.pl/ za hojność i wsparcie, jakie okazaliście naszym studentom, udostępniając kamizelki ochronne. Wasza inicjatywa miała znaczący wpływ na przebieg zajęć oraz dostarczyła praktycznych doświadczeń związanych z projektowaniem i wykonaniem kamizelek.

Raz jeszcze składamy serdeczne podziękowania za Wasze wsparcie, życząc firmie Rena-Pol dalszych sukcesów oraz rozwoju. Mamy nadzieję, że to doświadczenie zacieśni nasze relacje, przynosząc obopólną korzyść.