Poczuj energię płynącą z różnorodności! - Hitachi Energy w Politechnice Łódzkiej

Data dodania
Kategorie

Biuro Karier Politechniki Łódzkiej zaprasza spotkanie z Hitachi Energy w Politechnice Łódzkiej

Image

Poczuj energię płynącą z różnorodności!  - wyjątkowe spotkanie z Hitachi Energy już 14 marca 2024 r. w budynku Trzech Wydziałów Politechniki Łódzkiej!
Kiedy: 14 marca 2024 r. w godz. 10:00-15:00
Gdzie: Budynek Trzech Wydziałów Politechniki Łódzkiej (bud. B9)
Czas studiów to nauka, przyjaźnie i mnóstwo inspiracji. A gdyby tak znaleźć pracodawcę, który dodatkowo napędzi Cię do działania?
Odwiedź Hitachi Energy na stoisku i sprawdź, jak dołączyć do zespołu, który wykorzystuje pełną moc płynącą z różnorodności poglądów, jednocześnie kształtując zrównoważoną przyszłość energetyczną dla wszystkich.
Chcesz dowiedzieć się więcej, dlaczego różnorodność to tak ważny temat?
Weź udział w szkoleniu Interrupting Unconscious Bias, podczas którego porozmawiamy o tym, jak różne nieświadome uprzedzenia wpływają na nasze decyzje w życiu i co możemy zrobić, aby je zidentyfikować i wyeliminować. Szkolenie odbędzie się również 14 marca 2024 r. w sali konferencyjnej Społecznego Domu Studenta (Al. Politechniki 3A, bud. C15).
Szczegóły i zapisy na szkolenie: https://biurokarier.p.lodz.pl/aktualnosci/szkolenie-hitachi-interrupting-unconscious-bias--czyli-jak-budowac-otwartosc-na-rozne-osoby-687.html
W Hitachi Energy wyznajemy prostą prawdę: Różnorodność + Współpraca = Wspaniałe innowacje.
Przyjdź i przekonaj się! Do zobaczenia!
P.S. dla pierwszych 100 osób, które odwiedzą stoisko, firma Hitachi Energy gwarantuje słodki poczęstunek!

Strona dziala - zabbix