Konkurs o nagrody Marszałka Województwa Łódzkiego za najlepsze rozprawy i prace

Zarząd Województwa Łódzkiego ogłasza Konkurs o przyznanie nagrody Marszałka Województwa Łódzkiego za najlepsze rozprawy i prace tematycznie związane z województwem łódzkim.

Do konkursu mogą być zgłoszone prace obronione w 2023 roku, dotychczas nienagrodzone w formie nagrody pieniężnej w innych konkursach. Przedmiotem Konkursu jest wyłonienie najlepszych prac podejmujących tematykę związaną z województwem łódzkim, wpisujących się w aktualne potrzeby regionu i jego mieszkańców.

Do składania wniosków o przyznanie nagrody Marszałka Województwa Łódzkiego za najlepsze prace uprawnieni są sami autorzy rozpraw i prac lub rektorzy bądź prorektorzy publicznych i niepublicznych uczelni.

- Nabór wniosków w konkursie odbędzie się w terminie od 15 kwietnia 2024 r. do 14 czerwca 2024 r.

Wszystkie szczegóły znajdują się tutaj: