Dr Maciej Fronczak nominowany do nagrody w Plebiscycie Edukacyjnym organizowanym przez Dziennik Łódzki i Ekspres Ilustrowany

Studenci nominowali dr Macieja Fronczaka do nagrody w Plebiscycie Edukacyjnym organizowanym przez łódzkie dzienniki.

Rozpoczęła się kolejna edycja największego w Polsce plebiscytu edukacyjnego.
Zaszczytne tytuły zostaną przyznane najpierw w każdym powiecie, później w województwie, a następnie w skali całego kraju. Laureatów wyłoni głosowanie, które będzie prowadzone na każdym szczeblu edukacji - od przedszkola aż po wyższą uczelnię. Nagrodzeni zostaną nie tylko nauczyciele, lecz także placówki edukacyjne i ich dyrektorzy. Podobnie jak w tym roku, plebiscyt zakończy uroczysta gala na Zamku Królewskim w Warszawie.

Szczegółowe informację o plebiscycie, kandydatach oraz możliwościach głosowania na stronach Dziennika Łódzkiego:
PLEBISCYT EDUKACYJNY Głosowanie rozpoczęte! Możesz jeszcze zgłosić do nagrody nauczyciela, dyrektora, przedszkole, szkołę lub uczelnię | Dziennik Łódzki (dzienniklodzki.pl)
oraz
Lista kandydatów dla plebiscytu "Nauczyciel Akademicki Roku" | Dziennik Łódzki (dzienniklodzki.pl)
Panu dr Maciejowi Fronczakowi - Serdecznie gratulujemy!!!