„Advances in designing processes, equipment, and technologies to meet low carbon strategies in V4 countries” – The CCUV4 Workshop in Łódź

W najbliższą środę 31 maja br. na Wydziale Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska odbędą się warsztaty „Advances in designing processes, equipment, and technologies to meet low carbon strategies in V4 countries”. Wezmą w nich udział partnerzy z czterech naukowych ośrodków europejskich:

·         Faculty of Mechanical Engineering CTU in Prague;

·         Faculty of Process and Environmental Engineering, Lodz University of Technology;

·         Slovak University of Technology in Bratislava, Faculty of Mechanical Engineering;

·         Institute of Energy Engineering and Chemical Machinery

Miejsce warsztatów:  Wólczańska 213, budynek B4, sala konferencyjna, godz. 10.00-16.00.

Organizatorem ze strony polskiej jest prof. dr hab. inż. Stanisław Ledakowicz.

Warsztaty są wspierane przez Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki w ramach grantu o numerze 22120032 pod nazwą "Strategie Zielonego Ładu dla krajów V4: potrzeby i wyzwania związane z gospodarką niskoemisyjną".

Program warsztatów