Mgr inż. Justyna Czerwińska Najlepszym Nauczycielem Roku 2022/2023

18 grudnia podczas uroczystej Gali Samorządu Studenckiego Politechniki Łódzkiej ogłoszono laureatów Wyborów Najlepszego Nauczyciela Roku 2022/2023.

Kolejna edycja tego plebiscytu organizowanego przez Samorząd Studencki Politechniki Łódzkiej pozwoliła studentom nagrodzić najlepszych wykładowców naszej uczelni. Studenci wybierali w głosowaniu swojego ulubionego prowadzącego.
Serdecznie gratulujemy mgr inż. Justynie Czerwińskiej z Katedry Inżynierii Bezpieczeństwa Pracy, która została zwyciężczynią wyborów na naszym wydziale WIPOŚ PŁ.
Pani mgr inż. Justyna Czerwińska została nagrodzoną szczególnym wyróżnieniem przez studentów, dla których jest: „Wspierającym wykładowcą, który staje murem za studentami i jest bardzo pomocną osobą”.
Gratulujemy także pozostałym nominowanym w tegorocznych wyborach – dr. Maciejowi Fronczakowi i dr. inż. Pawłowi Wolnemu, a wszystkim studentom, którzy oddali głos serdecznie dziękujemy.