Komunikat nr 1.
Szanowne Dyplomantki i Dyplomanci,
Wydział Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska PŁ (dawniej Instytut Inżynierii Chemicznej na prawach wydziału), organizuje uroczyste wręczenie Złotych Dyplomów dla tych z Państwa, którzy w latach 1975 i 1976 uzyskali dyplomy ukończenia studiów.
Będzie nam niezmiernie miło spotkać się z Państwem i powspominać czas Waszych studiów i dowiedzieć się jak później wykorzystaliście zdobytą wiedzę. Poniżej przedstawiamy harmonogram wydarzenia.
Wszelkie informacje znajdziecie Państwo na stronie Wydziału https://wipos.p.lodz.pl/ .
Możliwy jest również kontakt telefoniczny z Panią Anną Jochymską (42 631 36 72)
Serdecznie zapraszam
Profesor Paweł Wawrzyniak
Dziekan Wydziału Inżynierii Procesowej
i Ochrony Środowiska PŁ